Jak kupować?

Zakupy w kilku krokach

Sposoby płatności
Dla Państwa wygody oferujemy różnorodną możliwość płatności za produkt.
Do wyboru mamy płatność natychmiastowa, tradycyjna, PayPal oraz za pobraniem. Wszystkie rodzaje płatności powiązane są z jednym kurierem który umożliwia śledzenie paczki pod podanym adresem: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcell

1. Za pobraniem - Produkt jest od razu wysyłany po złożeniu zamówienia i skompletowaniu paczki. Do kosztów produktów, nie ważne w jakiej ilości, doliczony jest koszt przesyłki w wysokości 16 zł. Dostają Państwo stosowną informację na podany adres e-mail, a w nim między innymi numer listu przewozowego dzięki któremu można śledzić przesyłkę. Kurier po dostarczeniu przesyłki poprosi o opłacenie wartości przesyłki. Ważne, aby wcześniej przygotować odpowiednią kwotę, ponieważ kurier nie jest zobowiązany do posiadania monet do wydania.

2. Płatność przelewem - Produkt jest od razu wysyłany po otrzymaniu płatności na nasze konto i skompletowaniu paczki. Dostają Państwo stosowną informację na podany adres e-mail, a w nim między innymi numer listu przewozowego dzięki któremu można śledzić przesyłkę. Ten sposób dostawy jest darmowy jednakże ze względu na zaksięgowanie kwoty między różnymi bankami może się wydłużyć. Wartość przysyłki proszę wpłacić na wybrany numer konta bankowego:

INUBIA
Jakub Kmieć
Łódzka 43
95-060 Brzeziny
mBank PL 42 1140 2004 0000 3102 7683 1738

3. Przelew natychmiastowy - Najszybszy sposób i najlepszy. Dzięki współpracy z platformą Shoper i BlueMedia umożliwiamy szybkie płatności. Dzięki temu od razu mamy informację, że kwota została zapłacona. Daje to możliwość szybkiej wysyłki. Produkt kupiony w ten sposób do godziny 12:00 każdego dnia dostarczany jest przeważnie w ciągu 24 godzin. Dostają Państwo stosowną informację na podany adres e-mail, a w nim między innymi numer listu przewozowego dzięki któremu można śledzić przesyłkę.

Aby zapłacić w ten sposób trzeba wykonać następujące czynności:

 

 

Jeżeli chcą Państwo uzupełnić płatności:

 

 

Kody rabatowe, zniżki i promocje

1. Kody rabatowe

Na naszym fanpage'u można często spotkać kody rabatowe, które są udostępniane. Aby dostać dany kod, sprowadza się to do polubienia i udostępnienia tej strony fb.com/inubiapl. Kod zostanie wysłany wiadomością prywatną na Facebook'u w trakcie danego konkursu

2. Program Lojalnościowy

W naszym sklepie jest możliwość otrzymania stałego rabatu. Aby Państwo mogli z niego otrzymać trzeba uzbierać odpowiednią ilość punktów. Za każde wydane 10 zł przyznajemy Państwu 1 pkt, a to się przekłada na odpowiednie rabaty, które są przedstawione w tabeli poniżej:

5% 30
10% 100

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl